Український військовий помітив, що у фільмі Netflix "Атлас" є сцена, в якій автори фільму показують апокаліптичну атаку роботів на людей.
Насправді ж це реальне відео, яке зняли бійці "Азову" під час боїв за Маріуполь, написав Орест на своїй сторінці в соцмережі Х в середу, 7 серпня.
ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС
Підписуйтесь на наш Viber-канал.
“Вирішив я подивитись нетфліксовський фільм "Атлас", про повстання машин проти людей, і в одній із перших сцен показували «відео» нападу роботів на людей, а там - реальний шматок відео, яке знімав "Азов" під час боїв за Маріуполь”, - написав чоловік.
Вирішив я подивитись нетфліксовський фільм "Атлас", про повстання машин проти людей, і в одній із перших сцен показували «відео» нападу роботів на людей, а там - реальний шматок відео, яке знімав Азов під час боїв за Маріуполь pic.twitter.com/32G4kUwt38
— Орест (@kztsky) August 7, 2024
Пост став доволі популярним, користувачі почали жваво обговорювати цей інцидент.
“Наша реальність жахливіша за їх фантастику”, - коментує користувач з нікнеймом “Інститут русофобії”.
“Якесь знецінення трагедії цілого українського народу, чому ж то їм не хотілося поставити в цей відрізок трагедію башен-близнюків 11 вересня.. подивилися б "із захопленням" і ми”, - пише інший користувач.
Деякі користувачі активно відмічають сторінку Netflix.
“@netflix Це нормально для вас - знімати реальні кадри трагічних подій в Україні, під час війни та геноциду?
Я не можу повірити, що вам дали дозвіл на використання реального відео у художньому фільмі".
“Дякую, тепер точно не дивитимусь. Навіть якщо вписано в титри, навіть якщо сплачено роялті. Стільки смертей та трагедій у родинах зіставити з розважальним контентом, та ще й в контексті не пов`язаному з війною в Україні”, - пише інша користувачка Наталі.
Наразі ані Netflix, ані українська влада не коментували цей випадок.
Фільм "Атлас" - що відомо
"Атлас" - американський науково-фантастичний бойовик 2024 року з Дженніфер Лопес у головній ролі.
Зірка американського шоубізу грає у фільмі висококваліфікованого контртерористичного аналітика.
Головна героїня фільму дуже скептично ставиться до штучного інтелекту та раптом усвідомлює, що він може стати її єдиним порятунком після провалу місії із затримання робота-злочинця.